Преносен фрижидер за ладење и греење

1,590.00 ден

Преносливиот фрижидер е идаелeн за секој автомобил и за секоја пригода.
Изладете ги вашите пијалоци летоска или користете го во зима за да ги држите вашите пијалоци топли.

Compare

Опис

Преносливиот фрижидер е идаелeн за секој автомобил и за секоја пригода.
Изладете ги вашите пијалоци летоска или користете го во зима за да ги држите вашите пијалоци топли.
Компактен за во секој автомобил и ги прави патувањата полесни.

Спецификации:
-AC 220V (домашно напојување) или 12V DC адаптер (за користење во автомобил)
-Моќност за ладење од 48-65w
-Температурата во фрижидерот е околу 15-25 ° C пониска од собната температура
-Моќност при затоплување 30-55w
-Температурата при загревање може да достигне до 60 ° C (± 5 ° C)
-Капацитет од 7.5L
-Кабел за напојување долг 195см
-Зелена/црвена LED светилка за соодветниот режим на работа
-Димензии: 30cm x 32.5cm x 20.5cm
-Внатрешни димензии: 19.5cm x 21.5cm x 15cm

Во пакетот е вклучено:
-1x автомобилски фрижидер 7.5L
-1x кабел за напојување за во автомобил(12v)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Преносен фрижидер за ладење и греење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…