Проектор за цртање

950.00 ден

Compare

Опис

Играчката проектор за цртање е со вистински проектор за деца. Постојат неверојатни слики кои се проектирани на таблата или на хартија и кои вашето дете може да ги прецртува или пак да ги бои. Со оваа практична играчка вашето дете има загарантирана забава и едукација со часови!
Доаѓа во сет со 3 инсертери за проркција секоја со по 8 проекции на неа, така вашето дете ќе има 24 различни примери за прецртување и боење.
Проекторот има и музика која ќе го задржи вниманието на вашето дете подолго време.
Работи на 3 АА батерии
Добивате 12 фломастери кои може да се користат за да се обојат сликите со помош на слика проектирани преку проектор и сунгерче за бришење.
Димензии: 35x21x25cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА, ВО СПРОТИВНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПРАТЕНА ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Проектор за цртање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…