Професионално LED кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак

1,350.00 ден

Професионално LED кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак. Создава одлична светлина погодна за снимање или фотографирање.

Compare

Опис

Професионално LED кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак. Создава одлична светлина погодна за снимање или фотографирање.
Јачината и типот на светлината се прилагодуваат.
 
Димензии на производот: 20.7x 3.8 x 23.8 cm.
Димензии на сталакот: 53cm
USB напојување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Професионално LED кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…