Професионално LED кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак 210cm

2,100.00 ден

Професионално LED кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак. Создава одлична светлина погодна за снимање или фотографирање.

Compare

Опис

Професионално LED кружно светло за шминкање и фотографирање. Создава одлична светлина погодна за снимање или фотографирање.
Јачината и типот на светлината се прилагодуваат од 3200-5500К.

Димензии светлото: 26 x 3.5 x 28 cm.
Димензии на сталакот: максимална висина 210cm
USB напојување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Професионално LED кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак 210cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…