Рамка за една слика и отпечатоци

440.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа рамка за една слика и отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко. Оваа рамка составена од повеќе рамки содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен.

Нема на залиха

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа рамка за една слика и отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко. Оваа рамка составена од повеќе рамки содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.

 

Димензии на производот: 27 х 22см.
Доаѓа во сет со мастило

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рамка за една слика и отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…