Рамка Мојата прва година Crown

490.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа колаж рамка. Рамката е составена од повеќе рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа колаж рамка. Рамката е составена од повеќе рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Оваа рамка е идеална за поставување на сликите на вашето дете преку цела година.Рамката има 13 мали отвори за слики со што ќе ви овозможи да го гледате развојот на вашето дете од раѓањето до секој месец од првата година. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
Димензии на рамката: 40 x 19cm
Димензии на фотографија: 3.5 x 5.4cm
Димензии на фотографија една година: 7x7cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рамка Мојата прва година Crown”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…