Рачен миксер со 7 брзини

1,250.00 ден

Рачен миксер со 7 брзини со сад, има сè што ви треба за мешање без напор. Достапен во две бои, бела и сребрена.

Compare

Опис

Рачен миксер со 7 брзини со сад, има сè што ви треба за мешање без напор. Достапен во две бои, бела и сребрена.
Моќност:200W
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен миксер со 7 брзини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…