Рачка за Туш

290.00 ден

Туш рачката допринесува за соврешно и релаксирачко чувство додека се бањате.Туш рачката допринесува за соврешно и релаксирачко чувство додека се бањате.

Compare

Опис

Туш рачката допринесува за соврешно и релаксирачко чувство додека се бањате. Делува антибактериски и ги отстранува повеќе од 90% хлорот и бигорот. Блгодарение на јонизираните и минерализирани топчиња, додека се туширате се врши двојна филтрација на водата. Иновативниот дизајн го зголемува притисокот и водата ја прави помека.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачка за Туш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…