Купи!

Рачна машина за шиење

Original price was: 790.00 ден.Current price is: 450.00 ден.

Рачната машина за шиење работи со батерии. Лесно и еднодноставно поправете ја облеката за само неколку минути.

Compare

Опис

Рачната машина за шиење работи со батерии.

Најдоброто нешто во врска со оваа машина е фактот дека е лесна, ќе можете да ја користите само со 1 дланка.

Совршена е за почетници и професионалци. Ќе ви даде одлични и брзи резултати.
Лесно и еднодноставно поправете ја облеката за само неколку минути.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна машина за шиење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…