Рачна пумпа за балони

250.00 ден

Рачна пумпа за балони, лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без многу напор да ги надувувате балоните. Работи едноставно со движење напред и назад.

Compare

Опис

Рачна пумпа за балони, лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без многу напор да ги надувувате балоните. Работи едноставно со движење напред и назад. Вклучува црево со прилагодлива млазница. Напред има држач за полесно користење. Практична за складирање или за транспорт поради малата димензија и тежина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна пумпа за балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…