Ретро мини конзола со 500 игри

2,100.00 ден

Ретро мини конзола со 500 игри, oдличен уред за забава кај сите генерации! Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители!

Нема на залиха

Compare

Опис

Ретро мини конзола со 500 игри, oдличен уред за забава кај сите генерации! Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители! Уживајте, забавувајте се со 500 различни вградени игри.
 
Карактеристики:
-Конзола: 8-битна
-Игри: 500 различни
-Екран: TFT 3.00″
-Излез за поврзување со телевизор
-Материјал: ABS
 
Сетот вклучува:
-1 x Ретро конзола
-2 x Џоистици / контролери
-1 x Аудио / Видео кабел за ТВ
-1 x USB кабел
-1 x Упатство за употреба

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ретро мини конзола со 500 игри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…