Рингишпил луксузен сет за топол напиток

450.00 ден

Вратете се во детството со овој луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Вратете се во детството со овој луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично. Сетот се состои од 1 шоља, капаче и лажиче. Идеална идеа за креативен подарок.

Дијаметар на капаче: 9cm

Димензии на шољa: 10×8.8cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рингишпил луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…