Ротирачко постоље за декорирање торта 28cm

390.00 ден

Ротирачкото постоље за декорирање торта е направена од квалитетна пластика.

Compare

Опис

Ротирачкото постоље за декорирање торта е направена од квалитетна пластика. Гумената основа што не се лизга помага во одржувањето на тортата додека ја обликувате или пак ја декорирате. Одржувањето е едноставно, можете или да ја измиете или да ја перете во машина за миење садови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ротирачко постоље за декорирање торта 28cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…