Купи!

Сад со диспанзер за вашето милениче

490.00 ден

Сад со диспанзер за вашето милениче. Пластичен сад за храна и диспанзер за вода за вашето милениче. Сосема нов и висококвалитетен производ.

Compare

Опис

Сад со диспанзер за вашето милениче. Пластичен сад за храна и диспанзер за вода за вашето милениче. Сосема нов и висококвалитетен производ. Двоен сад кој е многу практичен и вашето милениче никогаш нема да остане гладно и жедно. Садот е наменет за сува и за конзервирана храна. Шишето за вода е со голем отвор за лесно чистење.

Шишето со вода го ставате во садот и водата автоматски тече во садот.
Спецификации:
-Материјал: ABS
-Големина: 28,2*14,5*22cm-
-Боја: Розова, Сина,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сад со диспанзер за вашето милениче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…