Самочистечки џогер со ротирачка четка, кофа и 2 крпи

890.00 ден

Со самочистечкиот џогер ќе имате чисти подови и чисти раце. Со овој самочистечки џогер никогаш нема да ја допрете нечистата вода.

Нема на залиха

Compare

Опис

Со самочистечкиот џогер ќе имате чисти подови и чисти раце. Со овој самочистечки џогер никогаш нема да ја допрете нечистата вода. Во кофата со две комори која ја добивате со џогерот, ќе ја измиете и исцедите микрофибер крпата од џогерот без да ја допрете со рака. Гглавата која ротира за 360 степени е идеален за сите видови подови и површини, како ламинат, паркет, плочки, линолеум и многу други.

Комплетот содржи:
– 1 двојна кофа
– 1 џогер со вртлива глава
– 2 микрофибер крпи за џогер.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Самочистечки џогер со ротирачка четка, кофа и 2 крпи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…