Светло за огледало

290.00 ден

Светло за огледало, кое ќе ви овозможат да имате совршена шминка во текот на целиот ден и ноќта како и за чистење на лицето.
Со светилките има вграден прекинувач за вклучување и гасење на светлото.
Compare

Опис

Светло за огледало, кое ќе ви овозможат да имате совршена шминка во текот на целиот ден и ноќта како и за чистење на лицето.
Со светилките има вграден прекинувач за вклучување и гасење на светлото.
Лесно се инсталира на секое огледало.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Светло за огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…