Сет двострани заштитни прекривки

1,790.00 ден

Чувајте го вашиот мебел чист.

Compare

Опис

Чувајте го вашиот мебел чист. Со тек на време вашите гарнитури може да се оштетат или застарат. Дајте им нов лик со двостраните практични прекривки за тросед, двосед и фотеља кои ќе личат како нови.
Двостраните прекривки ги заштитуваат и страниците од вашиот мебел така што тој ќе биде целосно заштитен.

Заштитете ја вашата софа од дамки, течност и влакна од животни. Овие заштитни прекривки ги одбива сите нечистотии и течности и се перат во машина за перење.

Димензии:
Тросед: 170x175cm+страници по 58cm
Двосед: 130x175cm+страници по 58cm
Фотеља: 60x175cm+страници по 58cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет двострани заштитни прекривки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…