Сет заштитни флекери дезен палма

1,690.00 ден

Сет заштитни флекери дезен Leaf, достапни во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент. Квалитетни, меки и пријатни прекривки кои ќе ви го подарат чуството на раскош и удобност во вашиот дом.

Compare

Опис

Сет заштитни флекери дезен палма, достапни во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент. Квалитетни, меки и пријатни прекривки кои ќе ви го подарат чуството на раскош и удобност во вашиот дом.

Димензии:
– Тросед: 240х70
– Двосед: 210х70
– Фотеља: 150х70

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет заштитни флекери дезен палма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…