Сет за бања

690.00 ден

Комплет сет за бања во три дела. Мек и пријатен материјал со гумена подлога одоздола идеален за долна површина со плочки или керамика.

Compare

Опис

Комплет сет за бања во три дела. Мек и пријатен материјал со гумена подлога одоздола идеален за долна површина со плочки или керамика. Анти – лизгачка подлога која ја абсорбира водата и прашината по супер цена.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…