Сет за спална

1,490.00 ден

Сет за спална достапен во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент. Квалитетни, меки и пријатни. Ќе ви го подарат чуството на раскош и удобност во вашиот дом.

Compare

Опис

Сет за спална достапен во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент. Квалитетни, меки и пријатни. Ќе ви го подарат чуството на раскош и удобност во вашиот дом.
Сетот се состои од прекривка за спална и две навлаки за перници.
 
Димензии:
Прекривка за спална: 220х240cm
Навлаки за перници: 50х70 (2 парчиња)
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА, ВО СПРОТИВНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПРАТЕНА ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за спална”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…