Сет за 12 Зачини со ротирачка сталажа

1,290.00 ден

Сет од 12 стаклени теглички наменети за чување на зачини. Поставени во елегантен држач од нерѓосувачки челик кој ја надополнува секоја кујна.

Compare

Опис

Сет од 12 стаклени теглички наменети за чување на зачини. Поставени во елегантен држач од нерѓосувачки челик кој ја надополнува секоја кујна.
Димензии: 22 x 18 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за 12 Зачини со ротирачка сталажа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…