Сет зимски прекривки

1,890.00 ден

Сет зимски прекривки достапни во четири бои крем, темно сива, кафена и сива. Квалитетни, меки и пријатни прекривки кои ќе ви го подарат чуството на раскош и удобност и ќе направат да ги засакате вашите софи.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сет зимски прекривки достапни во четири бои крем, темно сива, кафена и сива. Квалитетни, меки и пријатни прекривки кои ќе ви го подарат чуството на раскош и удобност и ќе направат да ги засакате вашите софи.
 
Димензии:
– Тросед: 240х70
– Двосед: 210х70
– Фотеља: 150х70
ВЕ МОЛИМЕ НАПОМЕНЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет зимски прекривки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…