Сет кош со сталак

990.00 ден

Сет кош со сталак е совршена спортска играчка за во вашата најмили, која можете да ја поставите во вашата градина или во детска соба.

Compare

Опис

Сет кош со сталак е совршена спортска играчка за во вашата најмили, која можете да ја поставите во вашата градина или во детска соба. Игра која ги подобрува моторните вештини, ја зајакнува мускулатурата. Сет кој вклучува баскет, пумпа за надувување, и кош со постоље. Лесно се склопува и расклопува. Висината може да се подеси во зависност од потребата на вашето дете.
Димензии на производот: 41 x 75cm/115cm/155cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет кош со сталак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…