Сет накит со рачен часовник

490.00 ден

Изненадете ги оние кои ви значат!

Compare

Опис

Изненадете ги оние кои ви значат! Овој нежен сет од обетки, ланче со привезок и рачен часовник, се идеален подарок! Заблескајте со прекрасниот нежен накит и рачен часовник.Истакнете ја својата автентичност каде и да се појавите.Спакувано за подарок во метална кутија!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет накит со рачен часовник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…