Сет од 18 златни мат и сјајни лампиони 7cm

390.00 ден

Лампионите ја красат новогодишната елка и будат чувство на радост. Секој од нас со задоволство ја декорира елката и ужива во моментите кога се ставаат сијаличките и лампионите.

Нема на залиха

Compare

Опис

Лампионите ја красат новогодишната елка и будат чувство на радост. Секој од нас со задоволство ја декорира елката и ужива во моментите кога се ставаат сијаличките и лампионите.
Овие лампиони прекрасно би се вклопиле на вашата новогодишна елка, но може да ги користите и како декорација низ домот за да имате нешто што ќе ве потсетува на зимата и празниците.
 
Димензии: Ø7cm
Сетот се состои од 9 мат и 9 сјајни лампиони во златна боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 18 златни мат и сјајни лампиони 7cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…