Купи!

Сет од 2 модли бебешка количка

Original price was: 250.00 ден.Current price is: 190.00 ден.

Сет од 2 модли бебешка количка идеални за обликување и декорација на секаков тип на храна. Ова е сетот кој ви е потребен за прослави за новороденче или за проодување со највкусни колачи, декорации и што уште не.

Compare

Опис

Сет од 2 модли бебешка количка идеални за обликување и декорација на секаков тип на храна. Ова е сетот кој ви е потребен за прослави за новороденче или за проодување со највкусни колачи, декорации и што уште не.
Направете совршени форми и декорирајте по желба.
Димензија:10x10cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 2 модли бебешка количка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…