Сет од 3 украсни кутии Unicorn

890.00 ден

Сет од 3 украсни кутии Unicorn, практични, функционални, со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сет од 3 украсни кутии Unicorn, практични, функционални, со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, како кутија за подарок или кутија со цвеќе.
 
Димензии:
Голема: 20×20.5 cm
Средна: 18×18.5cm
Мала: 15x 15.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 3 украсни кутии Unicorn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…