Купи!

Сет од 5 ластици за вежбање

290.00 ден

Сет од 5 ластици за вежбање.  20 минути домашен тренинг на цело тело, со ластици за отпорност, за врвни резултати.

Compare

Опис

Сет од 5 ластици за вежбање.  20 минути домашен тренинг на цело тело, со ластици за отпорност, за врвни резултати. Ластици за вежбање со врвен квалитет, изработени од 100% природен латекс. Одлични за секаков тренингот. Овој сет на резистентни ленти може да се интегрира со секоја популарна програма за тренингот, вклучувајќи Crossfit, Теретана, Јога, Пилатес итн. Супериорен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 5 ластици за вежбање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…