Сет од 5 модли за колачи во различна форма

250.00 ден

Сет од 5 модли за колачи во различна форма за идеално обликување на колачи. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни колачи.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сет од 5 модли за колачи во различна форма за идеално обликување на колачи. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни колачи.
Направете совршени колачи во форма на пеперутка, куче, божиќна чизма, срце, мече и декорирајте по желба.
 
Сетот се состои од 5 модли со различна форма: еперутка, куче, божиќна чизма, срце, мече.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 5 модли за колачи во различна форма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…