Сет од 6 мералки

290.00 ден

Сет од 6 мералки кои ќе ви го олеснат приготвувањето на секое јадење. Комплет мерилки со иновативен дизајн наредени едни врз други.

Compare

Опис

Сет од 6 мералки кои ќе ви го олеснат приготвувањето на секое јадење. Комплет мерилки со иновативен дизајн наредени едни врз други. Мерилките се со капацитет од 7.5 до 250мл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 6 мералки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…