Сет од 6 Christmas шолји со тацни

790.00 ден

Сет од 6 Christmas шолји со тацни, модерни и квалитетни шолји со прекрасен новогодишен дизајн за совршено послужено кафе или чај во убава зимска атмосфера.

Compare

Опис

Сет од 6 Christmas шолји со тацни, модерни и квалитетни шолји со прекрасен новогодишен дизајн за совршено послужено кафе или чај во убава зимска атмосфера. Сет шолји кои креираат посебна приказна. Сетот се сотои од 6 шолји и 6 тацни.
Идеална идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 6 Christmas шолји со тацни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…