Сет од 8 алатки за декорирање

190.00 ден

Сет од 8 алатки за декорирање. Kомплет за декорирање торти ќе ви овозможи вашите торти и колачи да бидат прекрасно декорирани исто како од професионална слаткарница.

Compare

Опис

Сет од 8 алатки за декорирање. Kомплет за декорирање торти ќе ви овозможи вашите торти и колачи да бидат прекрасно декорирани исто како од професионална слаткарница.
Доволна е вашата имагинација и идеа со помош на овој сет за декорирање да го импресионирате вашето семејство и вашите најблиски.
Станете професионалец за украсување на вашите слатки задоволства за многу кратко време.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 8 алатки за декорирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…