Сет флекери

1,590.00 ден

Сет дебели флекери достапни во повеќе бои: бела, млечно крем, медово, капучино, кафена, пудра, сива, темно сива и тегет се совршени бои кои ќе се вклопат во вашиот амбиент.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сет дебели флекери достапни во повеќе бои: бела, млечно крем, медово, капучино, кафена, пудра, сива, темно сива и тегет се совршени бои кои ќе се вклопат во вашиот амбиент. Квалитетни, меки и пријатни прекривки кои ќе ви го подарат чуството на раскош и удобност и ќе направат да ги засакате вашите каучи.
 
Димензии:
– Тросед: 240х70
– Двосед: 210х70
– Фотеља: 150х70
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет флекери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…