Сет 5 фолија балони It’s a Boy

250.00 ден

Сет 5 фолија балони It’s a Boy, составени од бебешко стапало балон, два балони Baby Boy ѕвезда и 2 сини ѕвезда балони, идеални за прославување новороденче. Идеален подарок и декор за забава.

Compare

Опис

Сет 5 фолија балони It’s a Boy, составени од бебешко стапало балон, два балони Baby Boy ѕвезда и 2 сини ѕвезда балони, идеални за прославување новороденче. Идеален подарок и декор за забава.
Ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет 5 фолија балони It’s a Boy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…