Силиконска четка за капење

250.00 ден

Силиконска четка за капење, иновативен производ кој врши неверојатно добра работа. Со оваа силиконска четка, ќе можете да го дофатите секој дел од вашето тело.

Compare

Опис

Силиконска четка за капење, иновативен производ кој врши неверојатно добра работа. Со оваа силиконска четка, ќе можете да го дофатите секој дел од вашето тело.
Благодарение на силиконскиот материјалот од кој што е направена, не собира бактерии. Едноставно кажано, со купување на овој производ влегувањето во бања ќе ви биде вистинско задоволство.
 
Димензии: 64 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконска четка за капење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…