Силиконска четка за капење

250.00 ден

Силиконска четка за капење, иновативен производ кој врши неверојатно добра работа. Со оваа силиконска четка, ќе можете да го дофатите секој дел од вашето тело.

Compare

Опис

Силиконска четка за капење, иновативен производ кој врши неверојатно добра работа. Со оваа силиконска четка, ќе можете да го дофатите секој дел од вашето тело.
Благодарение на силиконскиот материјалот од кој што е направена, не собира бактерии. Едноставно кажано, со купување на овој производ влегувањето во бања ќе ви биде вистинско задоволство.
 
Димензии: 64 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Силиконска четка за капење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…