Силиконски сад за правење и складирање мраз

250.00 ден

Високо квалитетен сад за правење и складирање мраз, изработен од силикон што го прави исклучително практична за користење.

Compare

Опис

Високо квалитетен сад за правење и складирање мраз, изработен од силикон што го прави исклучително практична за користење. Направете, складирајте и послужете мраз во само еден сад.
Револуционерен сад кој заштедува простор.

Безбеден за миење во машина за садови.
Димензии 15x13cm

Изработена од квалитетна мека пластика и силикон.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски сад за правење и складирање мраз”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…