Сијалички на батерии јајца

390.00 ден

Доколку оваа година сакате да промените нешто во домот за Велигденските празниците, овие сијалички на батерии јајца се совршен избор. Збогатете ја празничната атмосфера во вашиот дом со овој прекрасен декор.

Compare

Опис

Доколку оваа година сакате да промените нешто во домот за Велигденските празниците, овие сијалички на батерии јајца се совршен избор. Збогатете ја празничната атмосфера во вашиот дом со овој прекрасен декор.
 
Димензии 175cm должина, 10 јајца.
Работат на 2 АА батерии

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сијалички на батерии јајца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…