Сијалички ѕвездички 3m

390.00 ден

Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со овие сијалички ѕвездички. Модерни,артистички, безбедни за животната средина, лесни и што е најважно долготрајни и економични.

Compare

Опис

Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со овие сијалички ѕвездички. Модерни,артистички, безбедни за животната средина, лесни и што е најважно долготрајни и економични.
Сијаличките се со должина од 3м.
Достапни бои: топла бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сијалички ѕвездички 3m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…