Скалести полици на 3 нивоа

1,890.00 ден

Внесете стил и убавина во вашиот дом со овие скалести полици на 3 нивоа. Вметнете ја и добијте дополнителен простор во дневната соба, спалната соба, бањата, кујната, градинатa.

Compare

Опис

Внесете стил и убавина во вашиот дом со овие скалести полици на 3 нивоа. Вметнете ја и добијте дополнителен простор во дневната соба, спалната соба, бањата, кујната, градинат. Погодни за секој стил на ентериер, бидејќи дрвената скала успешно се инкорпорира во индустрискиот, рустикалниот, класичниот стил.

Достапни во две бои: бела и кафена

Димензии: 107cm x 42cm x 40cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Скалести полици на 3 нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…