Купи!

Сложувалка Пепелашка

450.00 ден

Сложувалка Пепелашка 100 парчиња. Специјално дизајнирана за деца со слики од нивните омилени принцези.

Compare

Опис

Сложувалка Пепелашка 100 парчиња. Специјално дизајнирана за деца со слики од нивните омилени принцези.
Волшебните слики со светли светли бои го промовираат набљудувањето, логиката и рачните вештини на децата.
Високиот квалитет на материјалите и ексклузивната технологија за печатење обезбедуваат одлични, живописни и светли слики за игра која никогаш не завршува!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалка Пепелашка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…