Сложувалка Химен и Скелетон

890.00 ден

Сложувалка Химен и Скелетон со 1000 парчиња. Специјално дизајнирана за љубители на култниот филм.

Compare

Опис

Сложувалка Химен и Скелетон со 1000 парчиња. Специјално дизајнирана за љубители на култниот филм.
Сложувалка која ги вклучува сите старосни категории, почнувајќи од оние за најмладите, па се до највозрасните.Сложувалата е со 1000 парчиња, без разлика која е големината на парчињата секое од нив перфектно се совпаѓа. Сложувалките се изработени од високо квалитетни еколошки материјали.
 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалка Химен и Скелетон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…