Купи!

Сложувалки Патролни Шепи 104 парчиња

590.00 ден

Сложувалки Патролни Шепи 104 парчиња. Три модели на сложувалка Патролни шепи за нашите најмили.

Compare

Опис

Сложувалки Патролни Шепи 104 парчиња. Три модели на сложувалка Патролни шепи за нашите најмили. Колекција на светли и шарени сложувалки и игри кои се прилагодени за љубопитните деца од предучилишна возраст.
Производите се произведени од висококвалитетни материјали како и наградуваната палета на сложувалка.
Димензии: 62 x 42cm
ВЕ МОЛАМ ЗА ЗАБЕЛЕШКА ЗАБЕЛЕЖЕТЕ КОЈ МОДЕЛ ГО САКАТЕ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалки Патролни Шепи 104 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…