Слонче – Плишана играчка 30x40cm

790.00 ден

Слонче – Плишана играчка 30x40cm или перница која ќе му овозможи на Вашето дете топлина, удобност и ќе направи да се чувствува безбедно и опуштено.

Compare

Опис

Слонче – Плишана играчка 30x40cm или перница која ќе му овозможи на Вашето дете топлина, удобност и ќе направи да се чувствува безбедно и опуштено.
Направенo од висококвалитетен кадифен материјал, полнет со памук. Слончето е склучително пријатно на допир.
Се препорачува за деца постари од 1 година

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Слонче – Плишана играчка 30x40cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…