Смарт автомобил на педали – DOLU

2,390.00 ден

Смарт автомобил на педали – DOLU. Мојот прв Смарт автомобил на педали – DOLU. Дозволете вашето малечко да почне рано да вози со овој забавен, робустен тркачки автомобил за мали деца!

Compare

Опис

Смарт автомобил на педали – DOLU. Мојот прв Смарт автомобил на педали – DOLU. Дозволете вашето малечко да почне рано да вози со овој забавен, робустен тркачки автомобил за мали деца! Смарт автомобил на педали – DOLU има цврст дизајн што му овозможува на детето да седи внатре и да го управува автомобилот додека користи од нога до под за да го придвижи автомобилот напред или педалата за движење напред и назад. Воланот е комплетиран со сирена, додека автомобилот е завршен со крилни ретровизори и забавни налепници за тркачки автомобил.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Смарт автомобил на педали – DOLU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…