Спајдермен масичка со клупа

2,290.00 ден

Спајдермен масичка со клупа. Прекрасно и функционална детска масичка од квалитетна пластика. Идеално и дизајнирано за деца во претшколска возраст.

Compare

Опис

Спајдермен масичка со клупа. Прекрасно и функционална детска масичка од квалитетна пластика. Идеално и дизајнирано за деца во претшколска возраст.
Карактеристики:
– Цврст, издржлив и лесен материјал
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Место за моливи и боици
– Потпирач за нозе
– Лесна инсталација
– Димензии: Висина: 55 см; Должина: 55см; Ширина: 73см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Спајдермен масичка со клупа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…