Спирален сецко со 3 сечила

690.00 ден

Направете здрав пресврт на една од вашите омилени семејни вечери, со вкусни шпагети направени од зеленчук со овој спирален сецко со 3 сечила.Уживајте во вкусот на шпагети без јаглехидрати, благодарение на оваа разноврсна кујнска алатка со повеќе функции.

Нема на залиха

Compare

Опис

Направете здрав пресврт на една од вашите омилени семејни вечери, со вкусни шпагети направени од зеленчук со овој спирален сецко со 3 сечила.Уживајте во вкусот на шпагети без јаглехидрати, благодарение на оваа разноврсна кујнска алатка со повеќе функции.
Само наместете го селилото по ваш избор , вметнете ги зеленчукот или овошјето и свртете ја рачката, за вкусни резултати за неколку секунди.
Од фетучи до спирални салати до крцкав чипс од компир, овој уред може да ја направи вашата храна подготвена екстра брзо и декортивна за неколку секунди.
Карактеритики:
Доаѓа со три заменливи нерѓосувачки челични ножеви, за тенки, дебели спирали и за ленти парчиња, и има база за вшмукување со што го прави стабилен за сигурно сечење.
Исецкајте моркови, репка или зелка за убава, вкусна салата или спирално парче сладок компир за крцкав, здрав чипс.
Алатката е безбедна за да се мие во машина за миење садови и доаѓа со листа со рецепти
Лесно се расклопува за складирање кое заштедува простор
Во пакетот се вклучени:
Спирален сецко
Тенок спирален нож за тенки спирали
Дебел спирален нож за дебели спирали
Еден нож за ленти за чипс, прстени кромид, парчиња јаболка, итн
Листа со рецепти
Одличен за тиквички, моркови, краставици,компири итн.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Спирален сецко со 3 сечила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…