Купи!

Справа за обликување убаво тело со 44 вежби

Original price was: 790.00 ден.Current price is: 490.00 ден.

Донесете ја теретаната во вашиот дом. Справа за вежбање и обликување на убаво тело.

Compare

Опис

Донесете ја теретаната во вашиот дом. Справа за вежбање и обликување на убаво тело. Доволно е само 2 пати по 5 минути дневно да вежбате и веќе ќе имате одлични резултати! Со оваа справа можете истовремено убаво да оформувате повеќе мускули истовремено, и тоа рамениците, грбот, стомачните мускули, задникот, бутовите, бицепсите како и трицепсите. Справата овозможува 6 нивоа на вежбање, со дури 44 различни вежби.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Справа за обликување убаво тело со 44 вежби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…