Справа за оформување стомачни мускули

390.00 ден

Одличен тренер за да се ослободите од екстра килограми, да го ублажите стресот, да го забрзате процесот на метаболизмот, а тоа е она што им помага на мастите да се топат .

Compare

Опис

Одличен тренер за да се ослободите од екстра килограми, да го ублажите стресот, да го забрзате процесот на метаболизмот, а тоа е она што им помага на мастите да се топат .
Со справата може да правите вежби кој се совршени за оформување убава и витка фигура. Ќе ви помогне да останете во одлична форма. Направете го тоа без напор на трендовски начин.

Карактеристики :
-Ги оформува и ги тонира мускулите
-Може да се користи насекаде во домот
-Совршен за мажи или жени
-Погоден за патување и складирање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Справа за оформување стомачни мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…