Спреј уметност Принцези

690.00 ден

Еве комплетен сет на тема принцези за да создадете раскошни ефекти на спреј уметност. Овој сет помага да се развијат рачни вештини и креативност на децата.

Compare

Опис

Еве комплетен сет на тема принцези за да создадете раскошни ефекти на спреј уметност. Овој сет помага да се развијат рачни вештини и креативност на децата.
 
Доаѓа во сет со 10 шеми.
Препорачана возраст 5+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Спреј уметност Принцези”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…