Купи!

Сретство за пополнување на Фуга бела боја

350.00 ден

Сретство за пополнување на Фуга во бела боја. Оштетените, нечисти и избледени фуги корегирајте ги со неверојатно квалитетно сретство за прекривање на стари фуги!

Compare

Опис

Сретство за пополнување на Фуга во бела боја. Оштетените, нечисти и избледени фуги корегирајте ги со неверојатно квалитетно сретство за прекривање на стари фуги!
Карактеристики:
-Не Токсичен
-Без Мирисен
-одличен начин да ја обновите вашата Фуга
-покрива 25 квадрати површина
-ги покрива сите Нечистотии и Талог
-Брзо се Суши
-Водоотпорен
-Антибактериска формула – решава бактерии
-Сигурен за Деца и Миленичиња

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сретство за пополнување на Фуга бела боја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.